Paketleme

Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet veren bir firmanın tecrübesini ve yaptığı işin kalitesini gösteren belirli ölçütler vardır. Bu ölçütlerin başındaysa paketleme hizmetinin kimler tarafından ve nasıl verildiği gelmektedir. Bu nedenden dolayı Selçuk Evden Eve Nakliyat paketleme işlemlerinde oldukça özenli ve titiz davranmaktadır. Hizmeti veren takım arkadaşlarımız gerekli bilgiye sahip, eğitimli, titiz ve deneyimlidirler

Taşıma

Selçuk nakliyat evden eve nakliyat yanında ofis taşım işin dede kurumsal bir kimlik haline dönüşmüştür. Bu güne kadar gerek bireysel gerekse kurumsal birçok büyük firmanın taşıma işlemini gerçekleştiren Selçuk nakliyat tüm müşterilerinden tam not almıştır referans mektuplarımızı incelemenizi öneririz.

Esxpertiz

Selçuk nakliyat taşımacılık sektöründe siz değerli müşterilerine ücretsiz exper hizmetinde bulunmaktadır. Exper taşıma işine başlamadan önce gelip ev eşlaraınızı tespit edip sizin belirlediğiniz yada bizim belirlediğimiz bir günde karar kılıp ve taşınacak olan eşyanın ne tür araç ile taşınacağını, kaç eleman olmalı, nekadar malzeme kullanılmalı ve ayrıca bu taşımanın bedelini exper belirler.

Marka Tescil Belgesi