SELÇUK NAKLİYAT 1980 yılında taşımacılık sektöründe faaliyetlerine başlayan evden eve nakliyat, büro taşımacılığı, değerli eşya nakli, fabrika taşımacılığı, depolama ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri vermektedir.
SELÇUK NAKLYAT LTD. ŞTİ. 30 yıla yaklaşan tecrübemiz, deneyimli ve aynı aileye mensup çalışanlarımız, her gün gelişen ve kendini yenileyen servis anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmeti aralıksız olarak sürdürmekteyiz. İşimize gösterdiğimiz özenin sebebi; yer değiştirecek, nakledilecek eşyanızın her ne boyutta, içerikte olursa olsun, hayatınızın bir parçası olduğunun ve sizin için değerinin farkında olmamızdır.
Evden Eve Nakliyat, büro - ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, askılı tekstil nakliyesi vs... gibi birçok birimde hizmet veren Selçuk Evden Eve Nakliyat, müşteri memnuniyeti misyonunu her zaman ön planda tutmaktadır.
Türkiye genelinde il, ilçe ve köylere bilgisayar taşımacılığını da üstlenerek geniş vizyonunu ortaya koyan Selçuk Evden Eve Nakliyat, deneyimli kadrosuyla sorunsuz hizmet vermeyi hedef edinmiştir.
Dinamik bir ekiple, güvenli, hızlı, maliyetlerin minimumda olduğu servisimize, sizden aldığımız destek ile devam ederken, her geçen gün kendimize ve hizmetlerimize katarak çalışmalarımıza ilk günkü motivasyon ve azimle devam edeceğiz.

Marka Tescil Belgesi